PDF Nyomtatás E-mail

Pedagógusaink a 2019/2020-as tanévben

Név

Szakképzettség

Balogh Judit

számítástechnika – matematika – fizika szakos tanár

Baloghné

Horváth Katalin

tanító (technika szakkollégium)

Bangó Tímea

történelem – angol nyelvtanár

Barna Zsolt Zoltán

tanító,

történelem – könyvtár – informatika szakos tanár

Bizsók Miklós Györgyné

biológia – technika szakos tanár

Borbély Andrea

tanító (német nyelvi műveltség- terület)

Bödörné Szalay Csilla

intézményvezető-helyettes

tanító (ének – zene szakkollégium),

közoktatási vezető,

gyakorlatvezető mentortanár

mesterpedagógus

Csapó Zoltánné

matematika – fizika szakos tanár

Drávecz Csabáné

intézményvezető

főtanácsos

magyar – ének-zene szakos tanár

közoktatási vezető

okleveles pedagógiatanár

Eller Johanna

testnevelő tanár

Esses Hajnalka

tanító  (informatika szakkollégium)

Farkas Ádám

testnevelő tanár

Gacsal Gábor

 

földrajz – rajz szakos tanár

Gáspárné Nagy Edit

tanító (ének szakkollégium,

angol nyelvi műveltségterület)

Horváth Judit

tanító (népművelés szakkollégium),

okleveles pedagógiatanár közoktatási vezető

Horváth Petra

angol nyelv – történelem szakos tanár

Igazi Zoltánné

tanító (pedagógia – testnevelés szakkollégium)

közoktatási vezető

Kernyáné Németh Éva

tanító (népművelés szakkollégium)

Király Judit

német – magyar – orosz szakos tanár

Kissné Tóth Viktória

tanító (népművelés szakkollégium)

Kóródi Éva Judit

tanító (népművelés szakkollégium)

László Mária

tanító (ének-zene – népművelés szakkollégium)

Molnárné Vincze Edit

tanító (rajz – testnevelés – pedagógia szakkollégium)

Nagy Noémi

tanító (művelődésszervező - történelem műveltségi terület)

Németh Violetta

tanító (angol műveltségi terület)

angol nyelvtanár

Orbán Dóra

tanító (német nyelvi műveltség- terület)

Pacsa András

intézményvezető-helyettes

matematika – informatika szakos tanár

közoktatási vezető

Pácsonyi Judit

magyar – történelem - földrajz szakos tanár

Pajor László

testnevelés – földrajz szakos tanár, atlétikaedző,

túravezető

Pál Mónika

tanító

Péterfi - Salamon Szilvia

tanító (angol nyelvi műveltségterület)

Péterné Bán Rózsa

főtanácsos

magyar – ének-zene szakos tanár

Sebestyénné

Bánki Beáta

tanító (angol nyelvi műveltségterület)

Siklósiné Hajóka Ágnes

magyar - angol - orosz szakos tanár

közoktatási vezető,

gyakorlatvezető mentortanár

Simonné Németh Borbála

kémia – matematika szakos tanár

Somogyi Zsuzsanna

matematika – informatika – testnevelő tanár

Sulok Veronika

angol – német szakos tanár

Sümeginé Gájer Ildikó

tanító (ének – zene szakkollégium)

okleveles pedagógiatanár

fejlesztő pedagógus

Szalai Márta Jolán

tanító (ének-zene szakkollégium)

Szalai Noémi Zsuzsanna

tanító (magyar nyelv és irodalom műveltségi terület)

közoktatási vezető

Szalay Bernadett

tanító (szociálpedagógiai szakkollégium), gyógypedagógus

Szanatiné Csiszár Bernadett

biológia – földrajz szakos tanár

Szűcs Pálma

tanító (német nyelvi műveltségterület)

Tompa Viola

tanító, hittanár

Tóth Andrea

tanító (magyar nyelv és irodalom műveltségi terület)

Tóthné Hantos Katalin

magyar nyelv és irodalom – könyvtár szakos tanár,

drámapedagógus

Válint Sarolt

tanító (német nyelvi műveltségterület)

Varga Piroska

technika – biológia szakos tanár

Varga Zsuzsanna

tanító, angol nyelvtanár

Dr. Vargáné Lendvay Éva

gyógypedagógus – tanító (orosz szakkollégium)

Witzné Horváth Anita

matematika – kémia szakos tanár

A pedagógiai munkát segítő munkatársak

Név

Munkakör

Beck Károly

rendszergazda

Horváthné Somogyi Katalin

gyógypedagógiai asszisztens

Máté Erzsébet

gyógypedagógiai asszisztens

Senkó Erika

iskolatitkár