Verseny megnevezése
|
Szint
|
Helyezés
|
Tanuló neve
|
Osztály
|
Felkészítő pedagógus
|
|
|
|
|
|
|
Vajda József népdaléneklési verseny
|
megyei
|
1.
|
Süle Vivien
|
3.b
|
Sümeginé Gájer Ildikó
|
Vajda József népdaléneklési verseny
|
megyei
|
2.
|
Berta Benedek
|
3.b
|
Sümeginé Gájer Ildikó
|
Városi versmondó verseny
|
városi
|
3.
|
Farkas Attila
|
1.a
|
Pál Mónika
|
Városi versmondó verseny
|
városi
|
1.
|
Horváth Luca
|
4.b
|
Kernyáné Németh Éva
|
Városi matematika verseny
|
városi
|
1.
|
Salamon Krisztián
|
2.b
|
László Mária
|
Megyei matematika verseny
|
megyei
|
6.
|
Horváth Lili Jázmin
|
3.c
|
Horváth Judit
|
Megyei matematika verseny
|
megyei
|
5.
|
Csertán Levente
|
3.c
|
Horváth Judit
|
Regionális matematikai verseny
|
megyei
|
2.
|
Herczeg Alex
|
6.d
|
Csapó Zoltánné
|
Regionális matematikai verseny
|
megyei
|
3.
|
Hermán Krisztina
|
|
Csapó Zoltánné
|
Petőfi városi szavalóverseny
|
városi
|
2.
|
Véber Dominik
|
3.c
|
Orbán Dóra
|
Petőfi városi szavalóverseny
|
városi
|
2.
|
Horváth Luca
|
4.b
|
Kernyánné Németh Éva
|
Zrínyi matematika verseny
|
megyei
|
8.
|
Véber Dominik
|
3.c
|
Horváth Judit
|
Zrínyi matematika verseny
|
megyei
|
8.
|
Papp Laura
|
2.a
|
Borbély Andrea
|
Zrínyi matematika verseny
|
megyei
|
4.
|
Papp Péter
|
3.a
|
Németh Violetta
|
Zrínyi matematika verseny
|
megyei
|
10.
|
Oroszlán Áron
|
6.a
|
Pacsa András
|
Zrínyi matematika verseny
|
megyei
|
4.
|
Petrényi Marcell
|
7.c
|
Pacsa András
|
Nyelvész megyei forduló
|
megyei
|
7.
|
Papp Pongor
|
1.a
|
Pál Mónika
|
Nyelvész megyei forduló
|
megyei
|
5.
|
Papp Laura
|
2.a
|
Szűcs Pálma
|
Nyelvész megyei forduló
|
megyei
|
7.
|
Jakabfi Bálint
|
3.a
|
Szalay Bernadett
|
Nyelvész országos forduló
|
országos
|
3.
|
Babos Máté
|
4.b
|
Kernyáné Németh Éva
|
Nyelvész megyei forduló
|
megyei
|
3.
|
Szabó Ágoston
|
4.a
|
Harczné Batha Rozália
|
Nyelvész megyei forduló
|
megyei
|
7.
|
Tóth Edina
|
8.c
|
Drávecz Csabáné
|
Megyei szövegértő verseny
|
megyei
|
3.
|
Babos Máté
|
4.b
|
Kernyáné Németh Éva
|
Megyei szövegértő verseny
|
megyei
|
5.
|
Turi Petra
|
3.c
|
Orbán Dóra
|
Városi helyesíró verseny
|
városi
|
2.
|
Babos Máté
|
4.b
|
Kernyáné Németh Éva
|
Városi helyesíró verseny
|
városi
|
2.
|
Papp Laura
|
2.a
|
Szűcs Pálma
|
Városi szépolvasó verseny
|
városi
|
2.
|
Horváth Luca
|
4.b
|
Kernyáné Németh Éva
|
Városi meseíró – mondó verseny
|
városi
|
3.
|
Gombos Kata
|
3.a
|
Szalay Bernadett
|
Kis Tudorok matematikai verseny
|
városi
|
2.
|
Salamon Krisztián
|
2.b
|
László Mária
|
Megyei Tudásbajnokság
|
megyei
|
1.
|
Papp Péter
|
3.a
|
Németh Violetta
|
Megyei Tudásbajnokság
|
megyei
|
8.
|
Sándor Zoé
|
4.a
|
Harczné Batha Rozália
|
Megyei Tudásbajnokság
|
megyei
|
5.
|
Babos Máté
|
4.b
|
Kernyáné Németh Éva
|
Megyei Tudásbajnokság
|
megyei
|
1.
|
Kósa Tamás
|
4.b
|
Kernyáné Németh Éva
|
Megyei Tudásbajnokság
|
megyei
|
8.
|
Martinov Barnabás
|
3.c
|
Horváth Judit
|
Megyei Tudásbajnokság
|
megyei
|
10.
|
Balla Botond
|
3.c
|
Horváth Judit
|
Megyei Tudásbajnokság
|
megyei
|
5.
|
Sebestyén Ádám
|
1.b
|
Szalai Noémi
|
Alapműveleti verseny(Nagykanizsa)
|
megyei
|
6.
|
Vértes Bertalan
|
4.a
|
Péterfi-Salamon Szilvia
|
Alapműveleti verseny(Nagykanizsa)
|
országos
|
16.
|
Babos Máté
|
4.b
|
Esses Hajnalka
|
Öveges Komplex verseny
|
megyei
|
2.
|
Babos Máté
|
4.b
|
Esses Hajnalka
|
Ady Iskola matematika verseny
|
városi
|
2.
|
Salamon Krisztián
|
2.b
|
László Mária
|
Kalmár László matematika verseny
|
országos
|
9.
|
Babos Máté
|
4.b
|
Esses Hajnalka
|
Rímramazuri Szavalóverseny
|
megyei
|
1.
|
Horváth Luca
|
4.b
|
Kernyáné Németh Éva
|
„Kossuth katonája leszek” Történelmi csapatv.
|
megyei
|
7.
|
Ferenczy Marcell
Takács Levente
Tóth Barnabás
|
7.c
|
Császár Zsuzsanna
|
Kossuth katonája leszek” Történelmi csapatv
|
megyei
|
11.
|
Kovács Levente
Gyimes Áron
Tóth Marcell
|
7.c
|
Császár Zsuzsanna
|
Kossuth katonája leszek” Történelmi csapatv.
|
megyei
|
18.
|
Forintos Odett
Ritecz Panna
Bangó Luca
|
7.c
|
Császár Zsuzsanna
|
József Attila Szavalóverseny
|
városi
|
1.
|
Zalavári Lola
|
5.a
|
Péterné Bán Rózsa
|
József Attila Szavalóverseny
|
városi
|
2.
|
Cziráki Boglárka
|
8.a
|
Tóthné Hantos Katalin
|
József Attila Szavalóverseny (csapat)
|
városi
|
1.
|
Zalavári Lola
Móricz Martin
Ferenczy Marcell
|
5.a
5.b
7.c
|
Tóthné Hantos Katalin
|
Zrinyi matematika verseny
|
megyei
|
4.
|
Petrényi Marcell
|
7.c
|
Pacsa András
|
Zrinyi matematika verseny
|
megyei
|
16.
|
Novák-Téglás Patrik
|
7.c
|
Pacsa András
|
Zala megyei angol verseny
|
megyei
|
5.
|
Somlai Luca Sára
|
7.c
|
Horváth Petra
|
„Smarter Together” angol verseny (csapat)
|
városi
|
2.
|
Horváth Barnabás
Lovas-Bán Barnabás
Szabó Bálint Krisztián
|
7.a
|
Varga Zsuzsanna
|
„Smarter Together” angol verseny (csapat
|
városi
|
1.
|
Bóbics Bettina
Kovács Noémi
Sulyok Dorka
|
7.a
|
Varga Zsuzsanna
|
Angol nyelvi fordító verseny
|
megyei
|
3.
|
Mózer Arnold
|
|
Varga Zsuzsanna
|
Irodalmi kalandozások (csapat)
|
megyei
|
3.
|
Korbán Lara
Móricz Martin
Horváth Réka
Maléth Gábor
Zuggó Boglárka
|
5.b
|
Igazi Zoltánné
|
Irodalmi kalandozások (csapat)
|
megyei
|
10.
|
Kovács Noémi
Selmeczi Sára
Márkus Adrienn
Zalavári Lola
Sebestyén Szonja
|
5.a
|
Péterné Bán Rózsa
|
Komplex tanulmányi verseny (csapat)
|
városi
|
3.
|
Sipos Lotti
Turi Petra
Horváth Lili Jázmin
|
3.c
|
Horváth Petra
|
„Olvasás gyönyörűsége” -
olvasóverseny
|
megyei
|
2.
|
Horváth Luca
|
4.b
|
Kernyáné Németh Éva
|
Matematika alapműveleti verseny
|
megyei
|
2.
|
Babos Máté
|
4.b
|
Esses Hajnalka
|
Matekguru Kárpát-medencei csapatverseny
|
országos
|
7.
|
Novák-Téglás Patrik
Petrényi Marcell László
Tóth Barnabás
Szalai Balázs
|
7.c
|
Pacsa András
|
Civilizációs tanulmányi verseny
|
országos
|
9.
|
Gergely Márton
Iván Borisz
Oroszlán Áron
|
6.a
|
Bangó Timea
|
Alapműveleti matematikaverseny
|
megyei
|
3.
|
Gombos Dávid
|
6.a
|
Csapó Zoltánné
|
Alapműveleti matematikaverseny
|
megyei
|
5.
|
Herczeg Alex
|
6.d
|
Csapó Zoltánné
|
Alapműveleti matematikaverseny
|
megyei
|
4.
|
Petrényi Marcell
|
7.c
|
Pacsa András
|
Regionális matematikaverseny
|
országos
|
7.
|
Hermán Krisztina
|
6.a
|
Csapó Zoltánné
|
Regionális matematikaverseny
|
országos
|
8.
|
Herczeg Alex
|
6.c
|
Csapó Zoltánné
|
„Pais anyanyelvi verseny (csapat)
|
városi
|
3.
|
Szi-Márton Kitti
Babos Máté
Horváth-Varga Sára
Petrov-Petkov Lara
Nagy Janka
Szűcs Panna
|
4.a
6.c
8.a
8.a
|
Harczné Batha Rozália Kernyáné Németh Éva
Pácsonyi Judit
Pácsonyi Judit
Tóthné Hantos Katalin
Tóthné Hantos Katalin
|
„Üveggolyókkal játszom” irodalmi vetélkedő
|
városi
|
3.
|
Hegyi Bende
Kálmán Milán
Pap Luca
Tóth Luca
|
2.c
|
Kóródi Éva
|
Teleki Pál Kárpát-Medencei Földrajz-Földtan v.
|
megyei
|
10.
|
Wrana Ákos
|
7.c
|
Gacsal Gábor
|
Katasztrófavédemi verseny
|
országos
|
7.
|
Bangó Luca
Ritecz Panna
Farkas Bálint
Farkas Péter
Szeles Barnabás
|
7.c
7.c
5.c
5.c
5.c
|
Pacsa András
Varga Piroska
|
Karácsonyfadíszítő verseny
|
városi
|
1.
|
Horváth Luca
Gaider Gergely Csanád
Kósa Tamás Zalán
Varga-Sós Benedek
|
4.b
|
Kernyáné Németh Éva
|
Tiszán Innen Dunán Túl Népdaléneklési verseny
|
megyei
|
Arany minősítés
|
Kaszás Beáta
Süle Vanda
|
8.b
8.c
|
Péterné Bán Rózsa
|
Kölyök atlétika
|
megyei
|
5.
|
Sámson Lilla
Komáromy Júlia
Nagy Roland
Nagy Dávid
Horváth Lili
Péter Levente
Papp Luca
Molnár Mór
|
2.a
|
Pajor László
|
Kosárlabda Diákolimpia
|
országos
|
4.
|
Lovas-Bán Barnabás
Gyimes Áron
Novák-Téglás Patrik
Tóth Barnabás
Tóth Marcell
Takács Levente
Csuti Kornél
|
7.a
7.c
8.c
|
Pajor László
|
Kosárlabda B33
|
országos
|
2.
|
Gyimes Áron
Csuti Kornél
|
7.c
8.c
|
Pajor László
|
Labdarúgás Diákolimpia III.korcsoport
|
megyei
|
1.
|
Papp Patrik
|
5.a
|
Farkas Ádám
|
Labdarúgás Diákolimpia IV.korcsoport
|
országos
|
12.
|
Csurgai Dávid
Sipos Milán
Fenyvesi Jusztin
Pántya Donát
Varga Barnabás
Vizsi Dávid
Vizsi Zoltán
|
8.c
8.c
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b
|
Farkas Ádám
|
Atlétika Diákolimpia II.korcsoport
|
országos
|
9.
|
Kell Botond
|
8.a
|
Pajor László
|
Atlétika Diákolimpia IV.korcsoport
|
országos
|
13.
|
Kontler Botond
|
8.a
|
Pajor László
|
Atlétika Diákolimpia IV.korcsoport
|
országos
|
13.
|
Kerkai Bence
|
8.a
|
Pajor László
|
Atlétika Diákolimpia IV.korcsoport váltó
|
megyei
|
3.
|
Kontler Botond
Sziva Milán
|
8.a
8.a
|
Pajor László
|
Úszás Diákolimpia 50m mell
|
városi
|
1.
|
István Nelli
|
2.a
|
Somogyi Zsuzsanna
|
Úszás Diákolimpia 50m gyors
|
városi
|
1
|
István Nelli
|
2.a
|
Somogyi Zsuzsanna
|
Úszás Diákolimpia 100m gyors
|
városi
|
2.
|
Bősze Tibor
|
6.a
|
Somogyi Zsuzsanna
|
Úszás Diákolimpia 100m hát
|
városi
|
2.
|
Bősze Tibor
|
6.a
|
Somogyi Zsuzsanna
|
Úszás Diákolimpia 100m hát
|
megyei
|
6.
|
Somogyi Dóra
|
7.c
|
Somogyi Zsuzsanna
|
Úszás Diákolimpia 100m gyors
|
megyei
|
8.
|
Somogyi Dóra
|
7.c
|
Somogyi Zsuzsanna
|
Úszás Diákolimpia 50 m gyors
|
megyei
|
4
|
Koltai Vanda
|
3.c
|
Somogyi Zsuzsanna
|
Úszás Diákolimpia 50 m mell
|
megyei
|
6.
|
Zalavári Emília
|
5.c
|
Somogyi Zsuzsanna
|
Úszás Diákolimpia 50 m hát
|
megyei
|
7.
|
Horváth Hanna
|
1.a
|
Somogyi Zsuzsanna
|
Mozgásjavító kupa 50m hát
|
megyei
|
1.
|
Somogyi Dóra
|
7.c
|
Somogyi Zsuzsanna
|
Mozgásjavító kupa 50m gyors
|
megyei
|
1.
|
Somogyi Dóra
|
7.c
|
Somogyi Zsuzsanna
|
Mozgásjavító kupa 50m mell
|
megyei
|
1.
|
Somogyi Dóra
|
7.c
|
Somogyi Zsuzsanna
|